Witam.
Oto i jest pierwsza notaka. Zabawnie być po tej drugiej stronie, przy klawiaturze, pod czas gdy wcześniej czytało się takie blogi jak Zwierz Popkulturalny czy 221b. Inspiracją do stworzenia była przede wszystkim ciekawość i chęć zrobienia czegoś nowego. Niech będzie więc blog, a nóż widelec okaże się, że mi i przede wszystkim Wam się spodoba. Dziś krótko, ponieważ to wpis na powitanie.
Na wstępie zaznaczę genezę nazwy. Akiwho. Aki Who. Aki Who?
'Aki' to skrót od 'Akinimod' a to jest po prostu moje imię czytane i pisane na wspak. Długo, oj długo go używam, i zauważyłam, że nie jestem już jedyną. Dlatego nazwę skróciłam i wzbogaciłam od Who. Czyli: kto. Trochę nawiązuje do pierwszej części nicku, ale głównie jest cichą czcią oddaną Władcy Czasu.
Mam nadzieję, że znajdę choć jednego czytelnika, który zwróci uwagę na to co tu w przyszłości naskrobię.
A tymczasem: do zobaczenia wkrótce.
Oto i jest pierwsza notaka. Zabawnie być po tej drugiej stronie, przy klawiaturze, pod czas gdy wcześniej czytało się takie blogi jak Zwierz Popkulturalny czy 221b. Inspiracją do stworzenia była przede wszystkim ciekawość i chęć zrobienia czegoś nowego. Niech będzie więc blog, a nóż widelec okaże się, że mi i przede wszystkim Wam się spodoba. Dziś krótko, ponieważ to wpis na powitanie.
Na wstępie zaznaczę genezę nazwy. Akiwho. Aki Who. Aki Who?
'Aki' to skrót od 'Akinimod' a to jest po prostu moje imię czytane i pisane na wspak. Długo, oj długo go używam, i zauważyłam, że nie jestem już jedyną. Dlatego nazwę skróciłam i wzbogaciłam od Who. Czyli: kto. Trochę nawiązuje do pierwszej części nicku, ale głównie jest cichą czcią oddaną Władcy Czasu.
Mam nadzieję, że znajdę choć jednego czytelnika, który zwróci uwagę na to co tu w przyszłości naskrobię.
A tymczasem: do zobaczenia wkrótce.